AVŞA'ya Gİdİyorsanız:

Resim ve Video

Avşa’nın Şarap Kültürü

Özcan Market (19)

“Şarap gibi” denir, gün geçtikçe güzelleşen şeylere.. Şarap gibidir Avşa Adası, gün geçtikçe güzelleşir, yıldan yıla popülerleşir… Şarap gibi olan Avşa’nın, şarapları meşhurdur. Sadece Avşa Adası’nda yetişen, “Adakarası” adı verilen üzümlerden elde edilen şaraplar gün geçtikçe popülerleşmektedir. Avşa Adası’na geldiğinizde, hediyelik almadan ayrılamazsınız. Adaya has hediyelikler arasında zeytinyağı da vardır, incik boncuk da. Ama bunların içerisinde en çok tercih edileni ...

Devam »

Deniz Kum Güneş

Avşa sahilleri (12)

Avşa resimlerinin en can alıcı kısmı, deniz kum ve güneş üçlüsünün buluştuğu resimlerdir. Daha ekran başındayken deniz sizi çağırır. Güneşin ısıttığı kızgın kumlardan serin sulara atlanılan o resimler, yine siz gezginlerin objektifinden…

Devam »

Kumtur Koyu

Kumtur Koyu Avşa (1)

Bir başka güzel, ama merkeze uzaklığından ötürü oldukça sakin olan koy, Kumtur koyu.. Tertemiz deniziyle Avşa’nın en aşağı ucuna yakında konumlanan koyda denize girme keyfini tatmalısınız.

Devam »

Tavşanlı Koyu

Tavşanlı Koyu (6)

Avşa plajları genelde oldukça kalabalık ve cıvıl cıvıl olur. Biraz daha sakin ve dinlendirici bir deniz keyfi geçirmek istiyorsanız Avşa’nın koyları size göre. Çınar Koyu gibi, Tavşanlı Koyu da plajı ve deniziyle eşsizdir.

Devam »

Yiğitler Köyü

Yiğitler Köyü (5)

Avşa Adası Yiğitler Köyü, adanın arka bahçesi gibi, merkeze ve kalabalığa uzak, daha sakin bir tatil yapmak için olanak sağlıyor. Yiğitler Köyü’ne ulaşımı kendi aracınız, taksi veya servislerle sağlayabilirsiniz. Avşa merkez- Yiğitler Köyü arasında benzin istasyonu da bulunmaktadır.

Devam »

Çınar Koyu

Çınaraltı Koyu Avşa (2)

Avşa’nın en meşhur koyu olan Çınar koyu, sene boyunca en kalabalık koylardan biridir.

Devam »

Avşa Resimleri – Sizin Çektikleriniz

Avşa resimleri (12)

Bu resimler Avşa Adası tatilciler tarafından çekilmiştir. Avşa’yı en güzel yansıtan resimler olduğundan şüphe yok. Avşa’ya ilk defa gidiyorsanız, Avşa resimleri size gideceğiniz yer hakkında fikir verecektir.

Devam »

Avşa Meydan Resimleri

Avşa meydanı (3)

Avşa’nın meydanından ve sokaklardan görüntüler.

Devam »